do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Danii na magazynie bez znajomości języka Hvidovre dla Polaków

  • Miasto lub region: Hvidovre
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 26 lutego 2016 01:49

Magazyn z częściami samochodowymi w Hvidovre zatrudni dwóch pracowników na magazyn oraz do działu sprzedaży. Praca w Danii bez znajomości języka, dla Polaków.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce: Hvidovre, Dania.

Zarobki: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na typowych zadaniach magazynowych, takich jak zbieranie zamówień z listy lub słuchawki, rozmieszczanie towaru na magazynie, pakowanie czy etykietowanie.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub duńskiego;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie z zakresu pracy z częściami samochodowymi;
  • dobry stan zdrowia pozwalający na fizyczną pracę;
  • umiejętność dobrej organizacji czasu;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • skrupulatność i duża dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • szkolenie wprowadzające;
  • wsparcie w pierwszych dniach samodzielnej pracy;
  • stabilną i dobrą pracę;
  • miły i pomocny zespół.

Aplikacje:
Zgłoszenia, oraz wszelkie pytania o to stanowisko pracy prosimy kierować pod poniższy adres lub telefon:

Industriholmen 45, 2650 Hvidovre
Tlf: 36 44 04 49
Mail: info@amirautoophug.dk

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/magazynier_w_danii__hvidovre,ogloszenie,20160219123100.html

ID ogłoszenia: 87756cf8c34ae67c

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Danii na magazynie bez znajomości języka Hvidovre dla Polaków”

  1. Chętny do pracy na Magazynie.

Zostaw odpowiedź do Chętny