1700 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Holandii bez języka od zaraz pakowanie wypieków Tilburg

  • Miasto lub region: Tilburg
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 19 marca 2016 13:56

Zakład produkcyjny z Tilburga poszukuje pracowników do pakowania wyrobów piekarniczych, bez znajomości języka. Praca w Holandii od zaraz, dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz/pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: 1700 euro miesięcznie.

Miasto: Tilburg.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
praca odbywa się w systemie zmianowym. Będzie polegała na różnych zadaniach związanych z produkcją takich wyrobów jak przekąski, paszteciki, zapiekanki, naleśniki, pieczywo i tym podobne. Do obowiązków będzie należało również pakowanie wyrobów. Wszystkie zadania obywają się przy linii produkcyjnej oraz w zmiennych temperaturach i wymagają w miarę dobrej kondycji fizycznej.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • komunikatywny język niemiecki lub angielski;
  • doświadczenie jest mile widziane ale niewymagane;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;
  • elastyczność godzinowa;
  • mile widziane jest czynne prawo jazdy kat.B;
  • umiejętność zachowania przepisów BHP i procedur panujących na zakładzie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • przejazdy wewnętrzne;
  • stabilną umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • pracę w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacje:
Prosimy zgłaszać swoją kandydaturę poprzez stronę internetową:
[ogłoszenie wygasło]

Po więcej informacji można dzwonić: [ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://praca-holandia24.pl

ID ogłoszenia: 2456e7efbd0dfe6