do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka przy pakowaniu keczupów Wijchen

  • Miasto lub region: Wijchen
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 14:33

Dam pracę w Holandii od zaraz przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie w fabryce z Wijchen bez znajomości języka oraz doświadczenia. Gwarantujemy zakwaterowanie oraz dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wijchen, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie keczupów do kartonów na magazynie;
  • praca jest zorganizowana na zmiany;
  • kierownik zmiany może zlecać również inne zadania, np. kontrolowanie jakości.

Oczekujemy:

  • zręczności i energiczności;
  • podstawowej znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • doświadczenie będzie plusem jednak nie jest wymagane;
  • dyspozycyjności od zaraz na 3 miesiące;
  • motywacji do pracy;
  • punktualnego przychodzenia na swoje zmiany;
  • elastyczności czasowej.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • transport do pracy;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie w formalnościach – wyrobieniu nr. SOFI itp;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania płatnego;
  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje:
Zapraszamy serdecznie do składania aplikacji poprzez stronę www:

Należy kliknąć “Aplikuj”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ketchupow-od-zaraz-wijchen/

ID ogłoszenia: 667577b9cba1cbe6

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez języka przy pakowaniu keczupów Wijchen”

  1. chcialabym wyjechac z mezem w nastepny wekend, nr tel 663 705 329 lub 607 754 091, email emilskakacz@wp.pl

  2. chciałabym wyjechac z nzrzeczonym 530-337 760

  3. mozemy wyjechac w przyszły tydzien lub od zaraz posiadam własny srodek transportu 530-337-760

Zostaw odpowiedź do AGNIESZKA