do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na budowie bez języka dla glazurnika

  • Miasto lub region: Holandia
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 21:08

Aktualna oferta pracy w Holandii na budowie bez znajomości języka. Stabilne zatrudnienie dla glazurnika od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym oraz wysokimi zarobkami.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • układanie glazury;
  • nakładanie fugi;
  • przygotowanie zaprawy pod płytki;
  • tynkowanie ścian.

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy jako glazurnik;
  • terminowość oraz duża dokładność wykonywanych prac;
  • precyzja i profesjonalizm;
  • dobry stan zdrowia;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • dyspozycyjność do pracy na 4 miesiące.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • wysokie zarobki;
  • składki oraz ubezpieczenia;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • stabilne i odpowiedzialne stanowisko;
  • wszelkie potrzebne do pracy narzędzia.

Aplikacje:
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta pracy, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza na stronie:

Prosimy załączyć CV w języku angielskim oraz polskim. Odpowiemy jedynie na te aplikacje, które będą spełniały nasze wymagania.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-na-budowie-bez-jezyka-dla-plytkarza/

ID ogłoszenia: 23957bb419d49e7a