do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie kosmetyków bez języka Tilburg

  • Miasto lub region: Tilburg
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 21 maja 2016 23:21

Aktualna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Magazyn z Tilburga zatrudni Polaków od zaraz. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce: Tilburg, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień dla klientów;
  • pakowanie kosmetyków do pudełek;
  • bieżące zadania będą zlecane przez kierownika.

Oczekiwania:

  • mile widziane będzie zaświadczenie o niekaralności;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na 6 miesięcy;
  • plusem będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • chęci i zapał do pracy;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna;
  • gotowość do wykonywania prac powtarzalnych.

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta w formalnościach;
  • codzienne dojazdy;
  • organizację podróży do Holandii;
  • odprowadzanie składek i ubezpieczenie;
  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • umowę o pracę na pół roku z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

info@hobij.pl

W temacie prosimy wpisać: PAKOWANIE KOSMETYKÓW.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-tilburg/

ID ogłoszenia: 369573ace53d42c8

6 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz pakowanie kosmetyków bez języka Tilburg”

  1. Jestem zainteresowany ta oferta prorze pisac

  2. Drodzy Pannie i Panowje, jestem zainteresowany to oferta prosze pisac

  3. Witam jestem zainteresowana praca u was. Znajomość j angielskiego . Jestem na miejscu w Holandii (Sprundel) możliwy dojazd w razie potrzeby. Mam 26 lat

  4. jestem zainteresowana tą ofertą wraz z mężem
    mój nr 501149420

  5. Ja rowniez jestem zainteresowana ta praca , prosze o kontakt

  6. jestem zainteresowany państwa ofertą pracy mozemy wyjechać we 4

Zostaw odpowiedź do Iza