do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu kanapek bez znajomości języka Losser

  • Miasto lub region: Losser
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 00:51

Oferta zatrudnienia w zakładzie z Losser dostępna dla Polaków bez znajomości języka od zaraz. Praca w Holandii polegająca na pakowaniu kanapek i panini na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz na linii produkcyjnej

Lokalizacja: Losser, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej polega na ręcznym pakowaniu kanapek, wrapów i panini
  • do obowiązków osoby zatrudnionej należy obsługa krajalnicy oraz maszyn pakujących
  • pracownik jest odpowiedzialny za naklejanie kodów oraz etykiet

Wymagania:

  • konieczna jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • gotowość do pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • zatrudnienie na bardzo atrakcyjnych warunkach w przyjaznym zespole
  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie
  • ubezpieczenie dla pracowników dodatkowo płatne
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowani jesteście powyższą ofertą pracy aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

ID ogłoszenia: 199581cd7c96cfa0

5 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu kanapek bez znajomości języka Losser”

  1. Witam jestem zainteresowana propozycja pracy

  2. Jestem zainteresowana.

  3. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt.

  4. Mam 53 lata Mam doświadczenie w gastronomi. Prace mogę rozpocząć od zaraz.

  5. Witam..
    Jestem bardzo zainteresowana tą ofertą Pracy..
    Mam już doświadczenie około roczne także nie jest mi obca praca przy taśmie..

Zostaw odpowiedź do Teresa