12,84 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie AGD od zaraz Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 stycznia 2018 08:08

Możliwość podjęcia zatrudnienia w hurtowni małego AGD z Kolonii. Od zaraz praca w Niemczech na magazynie dla kandydatów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 12,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni ze sprzętem AGD typu żelazka, suszarki, czajniki, itp.
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie zamówień, sprawdzanie stanów magazynowych, wysyłanie oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • samodyscyplina
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • zaangażowanie i pracowitość
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • świetne zorganizowanie
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie z dostępem do internetu, kuchni oraz łazienki
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne dodatki
  • dopłaty do wyżywienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Magazyn AGD, Kolonia

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-od-zaraz-kolonia-2018/

ID ogłoszenia: 7315a681ace1ea9c