10,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie obuwia dla par Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 lutego 2017 18:09

Oferujemy możliwość zatrudnienia bez znajomości języka na magazynie sklepu internetowego z obuwiem sportowym. Niemcy praca dla par w Berlinie przy zbieraniu zamówień oraz zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy
Miasto: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni obuwia, głównie sportowego
  • do zadań należeć będzie porządkowanie regałów, sprawdzanie dokumentacji oraz regularne przeliczanie towarów oraz kontrolowanie jego jakości
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień

Oczekiwania:

  • umiejętność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • zaangażowanie, niezawodność
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • uczciwość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • świetne organizacja czasu pracy
  • motywacja
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat i możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę w systemie zmianowym
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro od osoby albo w przypadku par 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn-obuwniczy03/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-berlin/

ID ogłoszenia: 70858b596f374988

ilość wszystkich wyświetleń: 2607, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie obuwia dla par Berlin”

  1. Dzień dobry nazywam sie Angelika Krasna w raz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta pracy. Prace jesteśmy gotowi podjąć od zaraz. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi chętni do wszelkiej współpracy, kolezenscy szybko odnajdujemy sie w nowej roli. Jesteśmy osobami bez uzależnień . Chętnie podejmujemy wyzwania. Chcielibyśmy podjąć sie tej pracy ponieważ chcemy nabrać kolejnego doświadczenia w naszym życiu. Pracowalismy na szklarni przez Bioro nl jobs gdzie również było potrzebne zaświadczenie o nie karalności.Na szklarni pracowalismy zbierając pomidory dosc dlugo. Praca ciężką temperatura wysoka ale dalismy rade. Chcemy w życiu spróbować czegoś nowego jesteśmy młodzi zmobilizowani do pracy. Szanujemy prace . Jesteśmy punktualni proszę dac nam szanse rozwoju a obiecujemy nie zawieść państwa zaufania.Rzetelnie będziemy wykonywać nasze obowiązki i napewno państwa nie zawiedziemy. Z gory dziękuje i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Tel kontaktowy to +48 605488733 lub ±31 617534573 czekany na odpowiedz od panstwa

  2. Witam,
    Jestem zainteresowany ogłoszeniem. Grupa 4 pracowitych osób,niekaralnych, chętnie podejmie prace od zaraz. Posiadamy własny samochód z możliwością dojazdu. W razie zainteresowania proszę o kontakt podeślę CV.
    pozdrawiam Kamil Mróz

Zostaw odpowiedź do PRACA