1850-2650 EUR mc/brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji kosmetyków, Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 września 2018 22:15

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Dortmundu. Zapewniamy umowę na pół roku z opcją przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy.

Wakaty: 5.

Długość umowy: pół roku z opcją przedłużenia.

Obowiązki pracownika:

  • wykładanie pustych opakowań na taśmę produkcyjną;
  • nadzorowanie napełniania ich przez maszyny;
  • kontrola jakości;
  • obsługa maszyn.

Wymagania:

  • rzetelne podejście do obowiązków;
  • motywacja do pracy;
  • chęć do nauki nowych rzeczy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz;
  • dokładność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego opiekuna na miejscu;
  • możliwość awansu;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro za miesiąc w pokoju dwuosobowym lub 250 euro za pokój jednoosobowy.

Aplikacje:
Aktualne CV ze zdjęciem prosimy przesyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Należy dołączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Nie podbieramy opłat za rekrutację przed wyjazdem do Niemiec!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 685b9b53b63cf9c

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji kosmetyków, Dortmund”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa oferta .jestem osoba zmotywowana i chetna do pracy na okres jak najdluzszy . srednio znam jezyk angielski (kwestia przypomnienia sobie slow).gotow do pracy od zaraz .moj numer telefonu to 570-518-892

Zostaw odpowiedź do mateusz