1450 euro brutto miesięcznie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka Düsseldorf przy pakowaniu kanapek

  • Miasto lub region: Dusseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 17:52

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kanapek. Zatrudniamy w Düsseldorfie, również osoby bez znajomości języka. Przewidziane atrakcyjne warunki oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie.

Miejsce pracy: Niemcy, Dusseldorf.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na pakowaniu kanapek przy taśmie produkcyjnej a także innych pracach, takich jak układanie składników na chlebie czy obsługa maszyn po przeszkoleniu.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • doświadczenie na produkcji żywności;
  • znajomość zasad BHP;
  • umiejętność pracy według procedur;
  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w Niemczech.

Oferujemy:

  • potrzebne szkolenia;
  • umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc we wszelkich formalnościach na miejscu;
  • pracę w międzynarodowym zespole.

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na podany niżej adres e-mail.
W treści wiadomości należy wpisać: „Niemcy praca pakowanie kanapek, Düsseldorf 2016″

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-kanapek-przy-tasmie-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 58056a39a0bf060b

9 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka Düsseldorf przy pakowaniu kanapek”

  1. Aleksandra na 24 stycznia 2016 @ 11:58

    Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą, proszę o kontakt 791894697 pozdrawiam.

  2. byłbym zainteresowany tom ofertom 536309443 posiaam ksiązeczke sanepidowskom prosił bym o odp

  3. Witam wraz z synem jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem pracowaliśmy w firmie Hanz polska więc ta praca nie jest nam obca

  4. Witam , jestem zainteresowany ukonczylem szkole gastronomiczna posiadam książeczkę sanepidowska, od 20.09.15-19.12.15 staz w niemczech na stanowiksu kucharz uzyskanie certyfikatu.

  5. Witam . Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu kanapek mój. nr.508700542

  6. Witam zainteresowany z narzeczona …prosze kontakt 665 838 138 ps wysylalismy cv pozdrawiam

  7. Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Bardzo chcieli byśmy pracować w Niemczech. Pracowaliśmy już w Niemczech na magazynie jako komisjonerzy. Posiadamy własne auto. Prosimy o kontakt 793 245 461. Pozdrawiamy serdecznie

  8. Jestesmy para oboje mamy doswiadczenie w pracy na produkcji przy zywnosci prosimy o kontakt 797476402

  9. Arkadiusz na 14 marca 2016 @ 13:19

    Witam, jestem bardzo zainteresowany Państwa pracą. Jestem osobą ambitną, kompetętną i bardzo szybko uczącą się nowych zadań. Proszę o kontakt pod nr. 782 278 287

Zostaw odpowiedź do Rafal