11 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja pizzy bez języka Köln 2017

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 13:51

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji pizzy dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w zakładzie z Kolonii z zakwaterowaniem bezpłatnym na okres pierwszej umowy.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie składników na blatach – niezbędne jest dbanie o odpowiedni dobór i ilość składników na każdym cieście
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości i pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • punktualność
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na czas pierwszej umowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • pracę w młodym, ambitnym oraz częściowo – polskim zespole
  • ze względu na to iż dużą część ekipy stanowią Polacy – pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja pizzy mrożonej, Kolonia”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 218588fb4f0c9f11

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja pizzy bez języka Köln 2017”

  1. Wiesław na 2 lutego 2017 @ 11:44

    Jestem zainteresowany oferowaną pracą.Prosze o kontakt

  2. wiesław na 5 lutego 2017 @ 07:35

    Jestem zainteresowany i chętnie podejmę prace

  3. Jestem zainteresowana tą pracą

  4. Jestem zajersowany proszel o kontakt 796686611

Zostaw odpowiedź do Anna