1984 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina Hamburg 2018

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 stycznia 2018 02:56

Chętnie zatrudnimy w Hamburgu 2 Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Od zaraz propozycja praca w Niemczech 2018 przy sprzątaniu sal kinowych na cały etat.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 12,40 euro za godzinę brutto, co przy całym etacie daje 1984 euro brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu kina w multipleksie
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie porządkowanie sal po seansach i części ogólnodostępnych oraz czyszczenie toalet

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość i sumienność
  • gotowość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • możliwość pracy na zmiany
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin
  • pracę od zaraz na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie w 2-osobowym pokoju za 150 euro miesięcznie lub 250 za samodzielne lokum
  • dobre zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszenia z CV z opisem siebie oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Niemcy praca sprzątanie kina, Hamburg”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-sprzataniu-kina-hamburg-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 9815a7108a3d4349