14 EUR/h brutto.

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z podstawowym językiem sprzątanie siłowni Köln

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 września 2018 21:54

Praca w Niemczech przy sprzątaniu siłowni z Kolonii od zaraz. Zatrudnienie dla sprzątaczki z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zapewniamy dobre, wypłacane terminowo wynagrodzenie.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Niemcy, Kolonia.

Stawka godzinowa: 14 EUR/h brutto.

Start pracy: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzątanie siłowni i sal fitness;
  • utrzymywanie porządku w toaletach, recepcji, na korytarzu;
  • inne, konieczne zadania.

Oczekiwania:

  • podstawowy język niemiecki;
  • brak nałogów – palenia i picia;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • poczucie estetyki;
  • dokładność;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • premie za dokładną i wydajną pracę;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas;
  • okazja do rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia;
  • terminowe wypłaty zarobków.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem i kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com

W tytule maila należy wpisać: “Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Kolonia wrzesień 2018”.

Należy załączyć klauzulę zezwalającą na wykorzystywanie danych osobowych do celów rekrutacji. Aplikacje bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-przy-sprzataniu-silowni-i-klubu-fitness-od-zaraz-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 5625b9b72ab58415