175 NOK za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka Fredrikstad sprzątanie biur

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 marca 2016 20:37

Oferujemy pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu w biurach. Zatrudniamy w Fredrikstad, również bez znajomości języka norweskiego oraz bez doświadczenia. Przewidziana wysoka stawka godzinowa.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Stawka godzinowa: 175 NOK za godzinę.

Lokalizacja pracy: Fredrikstad, Norwegia.

Początek: od zaraz.

Długość umowy: 3 miesiące okres próbny.

Zadania na stanowisku:

  • odkurzanie powierzchni (biurek, blatów, recepcji);
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • odkurzanie wykładzin i podłóg;
  • sprzątanie w pomieszczeniach socjalnych i open space;
  • dezynfekcja i mycie toalet;
  • inne prace według potrzeb.

Wymagania:

  • pracowitość, operatywność;
  • poczucie estetyki, dokładność;
  • uczciwość, niekaralność (zaświadczenie);
  • duża motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz grupowej.

Oferujemy:

  • na początek umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • ubezpieczenie medyczne oraz pracownicze;
  • wsparcie w organizacji zamieszkania;
  • pomoc polskiego koordynatora w sprawach, które należy załatwiać w urzędach lub innych instytucjach.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać pod adres:

Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fredrikstad-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 40456e054601138a

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka Fredrikstad sprzątanie biur”

  1. Witam ! Wraz z siostrą jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt 787102405

  2. Jestem bardzo zainteresowana pracą. Pracuję w innej branży.ale każda mi odpowiada.dostosuje się do każdych warunków.bo bardzo chcę wyjechać.nr.602494553

  3. Witam jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt 603 446 780. Pozdrawiam.

  4. Witam, wysłałam Pani CV na maila w którym szczegółowo omowiłam moje predyspozycje. Bardzo zależy mi na w/w pracy.
    Podaję tel kontaktowy 537 738 869
    Życzę błogoslawionych świąt oraz tradycyjnego dyngusa.
    Pozdrawiam Iwa