135,20 SEK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Szwecji dla par bez języka pakowanie wędlin od zaraz Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 28 września 2017 04:43

Zatrudnimy od zaraz pary w zakładzie mięsnym z Uppsali przy pakowaniu wędlin. Oferta pracy w Szwecji dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Uppsala, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 135,20 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna na linii produkcyjnej
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie układanie plastrów wędliny na tackach, zgodnie z zadeklarowaną waga
  • do obowiązków będzie należało kontrolowanie jakości wyrobów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • świetna organizacja
  • status osoby niekaranej
  • dyspozycyjność
  • posiadanie auta oraz prawa jazdy kat.B będzie dodatkową zaletą
  • zdolność pracy na czas

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • zakwaterowanie płatne 3500 SEK miesięcznie za osobę
  • szkolenia dla pracowników
  • zatrudnienie na 3-miesięczny okres próbny z szansą przedłużenia współpracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, LM z danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “Pakowanie wędlin, Uppsala 2017”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedlin-dla-par-uppsala-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 74159cac942bc631