144 SEK za godzinę do ręki

Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz na budowie dla kafelkarza bez języka Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 20:08

Od zaraz poszukiwany kafelkarz na budowę w Sztokholmie, bez znajomości języka szwedzkiego. Praca w Szwecji przy remontach łazienek oraz wykończeniach. Szukamy osoby bardzo dokładnej i profesjonalnej.

Stanowisko: glazurnik.

Wynagrodzenie: 144 SEK za godzinę do ręki.

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja. Praca dostępna jest również w Täby oraz w Upplands Väsby.

Zakres obowiązków:

  • układanie glazury;
  • skuwanie starych kafelków;
  • przygotowanie podłoża pod nowe płytki;
  • nakładanie fugi;
  • montowanie mebli;
  • zrywanie ścian;
  • malowanie;
  • wszelkie inne prace w ramach postępu remontu.

Wymagania:

  • duża dokładność i doświadczenie w pracy płytkarza, szczególnie przy remontach łazienek;
  • prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywny język szwedzki lub angielski;
  • umiejętność estetycznego wykonywania prac;
  • sprawność fizyczna;
  • przyjazne nastawienie;
  • profesjonalizm i fachowość;
  • bezproblemowość i niezawodność.

Oferujemy:

  • dobre zarobki – 144 SEK za godzinę do ręki;
  • umowę o pracę;
  • opłacanie składek, ubezpieczenie;
  • prawo do urlopu;
  • samochód służbowy do dyspozycji;
  • narzędzia potrzebne do pracy;
  • wsparcie w sprawach urzędowych;
  • pomoc w znalezieniu kwatery.

Aplikacje:
Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie internetowej:

W razie problemów technicznych z formularzem, prosimy o maila pod adres: praca@daderman.se

UWAGA! Prosimy nie wysyłać CV pod powyższy adres mailowy!

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-25kj28/

ID ogłoszenia: 3757b3412e003ec

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz na budowie dla kafelkarza bez języka Sztokholm”

  1. Jestem zainteresowany proszę o kontakt : +48 518 198 555 Adam