26000 SEK/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz na magazynie bez języka Göteborg 2017

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 02:19

Atrakcyjna praca w Szwecji 2017 na magazynie drogeryjnym dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy w hurtowni z Göteborga przy realizacji zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Göteborg, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 26000 SEK za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na zbieraniu zamówień klientów indywidualnych i hurtowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przyjmowaniem dostaw i rozmieszczaniem towarów na magazynie
  • zadaniem pracownika będzie również układanie produktów na paletach oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • nastawienie na podnoszenie kwalifikacji
  • pełna samodzielność
  • status osoby niekaranej
  • zdolność adaptacji do nowych warunków

Oferujemy:

  • pracę w Szwecji na pół roku
  • niedrogie zamieszkanie w cenie 2500 SEK za miesiąc
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pomoc konsultanta
  • pracę na cały etat
  • szansę na uzyskanie uprawnień na wózki widłowe

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “Szwecja praca na magazynie drogeryjnym, Göteborg 2017”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-bez-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-goteborg/

ID ogłoszenia: 386599e0b4a92d14

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz na magazynie bez języka Göteborg 2017”

  1. Jestem w stanie podjąć u państwa pracę od zaraz. 573989754
    Pozdrawiam