7,30-7,50 GBP/h

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii od zaraz zbiory truskawek Lichfield kierownik zespołu

  • Miasto lub region: Lichfield
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 15:54

Plantacja z Lichfield szuka pracowników sezonowych od zaraz w charakterze team leadera przy zbiorach truskawek. Praca w Anglii od zaraz dla Polaków na dobrych warunkach finansowych.

Stanowisko: kierownik prac przy zbiorach.

Miejsce pracy: Lichfield, UK.

Stawka godzinowa: 7,30 – 7,50 GBP/h.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą 50 osób;
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników;
  • skanowanie skrzynek z owocami;
  • kontrolowanie jakości wykonywanych prac.

Oczekiwania na stanowisku:

  • doświadczenie w pracy przy zbiorach w Anglii;
  • możliwość przyjechania własnym autem;
  • komunikatywny język angielski;
  • dobre umiejętności komunikacyjne;
  • predyspozycje do pracy na stanowisku kierowniczym;
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • możliwość pozostania na plantacji przez cały sezon.

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie na miejscu w cenie 34 funtów za tydzień plus rachunki;
  • umowę o pracę na legalnych zasadach;
  • pomocny i przyjazny zespół;
  • przyjazne warunki pracy.

Dla kandydatów:
Osoby chętne do pracy prosimy o wysłanie CV pod adres:

recruitment@margot-rec.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-przy-zbiorach-truskawek-na-farmie-w-lichfield-uk-jako-team-leader/

ID ogłoszenia: 374571f6213c5fb7

1 odpowiedź na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii od zaraz zbiory truskawek Lichfield kierownik zespołu”

  1. majewski636 na 9 maja 2016 @ 18:24

    Witam jestem zainteresowany pracom znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714