65-69 DKK/h

Ogłoszenie sezonowej pracy w Danii od zaraz przy choinkach Boeslunde 2017

  • Miasto lub region: Boeslunde
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 02:18

Aktualnie szukamy chętnych do sezonowej pracy w Danii na plantacji przy choinkach. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz w Boeslunde dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: 4242 Boeslunde, Dania
Pensja: 65 do 69 DKK na godzinę pracy brutto plus 12,50% na feriepenge
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przydzielona do sezonowej pracy w Danii polegającej na pielęgnacji sadzonek choinki
  • obowiązkiem będzie przycinanie oraz formowanie drzewek
  • inne prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania własnym autem
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie odpowiedniej odzieży do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na 5-6 tygodni a później możliwość podjęcia zatrudnienia ponownie od września 2017
  • duża ilość godzin
  • pracę od poniedziałku do piątku oraz możliwe dodatkowo soboty
  • stałe godziny od 7:30 do 17
  • rękawice niezbędne do pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres dostępny poniżej:

mb@balticworkforce.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26i41e/

ID ogłoszenia: 3575935e23366006

ilość wszystkich wyświetleń: 1884, dzisiaj: 1