do uzgodnienia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorze truskawek

  • Miasto lub region: Ijsellmuiden
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 14 maja 2016 00:47

Oferujemy zatrudnienie na plantacji w Ijsellmuiden od zaraz przy zbiorze truskawek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce pracy: Ijsellmuiden.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Początek pracy: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór truskawek w szklarni;
  • przestrzeganie dziennych norm zbiorów.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy przy zbiorach;
  • komunikatywny język angielski lub niemiecki;
  • dyspozycyjność do końca roku 2016;
  • motywacja do pracy;
  • sumienność;
  • sprawność fizyczna.

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie płatne 81 euro tygodniowo;
  • ubezpieczenie płatne 21,48 euro/tydzień;
  • miłą atmosferę pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej:

gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6

Prosimy załączyć CV w języku polskim oraz angielskim.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-truskawek-ijsellmuiden/

ID ogłoszenia: 23957325483d95f0

3 komentarze na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorze truskawek”

  1. majewski636 na 12 maja 2016 @ 00:16

    Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie jestem pracowity i sprawny fizycznie i znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714 lub na e-mail majewski636@gmail.com

  2. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr:511297767

  3. Dzień dobry . Jestem zainteresowana pracą . Czy nadal aktualna jest ona? Proszę o odpowiedź 667798394