do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Szwecji od zaraz przy zbiorach warzyw bez języka

  • Miasto lub region: Szwecja
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:14

Aktualna oferta zatrudnienia sezonowego przy zbiorze brokułów na polu. Ogłoszenie pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka z zagwarantowanym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy na polu

Miejsce: Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca polega na zbieraniu brokułów na polu do skrzynek

Wymagania:

  • warunkiem niezbędnym jest minimum 4 tygodniowa praktyka w zbiorze brokułów w Niemczech, Belgii lub Holandii
  • rzetelność i chęć do pracy
  • stan zdrowia pozwalający na podjęcie pracy na polu
  • gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy:

  • legalna formę zatrudnienia
  • odprowadzanie składek ubezpieczeniowych
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo na konto
  • pomoc rezydentów z Polski
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Szwecji
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o aplikowanie poprzez: http://www.praca4u.net/index.php?strona=pokaz&akcja=tresc&id=409298

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/szwecja-praca-przy-zbiorze-warzyw-od-zaraz-bez-jezyka-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 27957ed4e3c341fb

2 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Szwecji od zaraz przy zbiorach warzyw bez języka”

  1. Witam.Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.Pracowaliśmy przy zbiorze brokułów na polu w Niemczech .Czerwiec-lipiec 2016r.Prosimy o kontakt.Numer kontaktowy 693 029 169 lub 504 230 428

  2. Jestem zainteresowany proszę o kontakt : +48 518 198 555 Adam

Zostaw odpowiedź do Adam