od 9,94€

Ogrodnictwo praca Holandia od zaraz przy kwiatach – liliach, Emmeloord 2019

  • Miasto lub region: Emmeloord
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 24 września 2019 20:53
derksen_logo_fb

Od zaraz poszukiwane osoby dyspozycyjne do podjęcia pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach – liliach na terenie Emmeloord. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego.

Praca przy liliach

Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord

Start od 14.10.2019 do 20.12.2019

Obowiązki:

– sortowanie cebulek
– ścinanie kwiatów

Oferujemy:

– stawka od 9,94€ brutto/h
– 40 godz. w tygodniu
– dojazdy do pracy
– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych i ubezpieczenie (odpłatnie)
– opieka polskiego koordynatora

Wymagania:

– pełna dyspozycyjność w terminie od 14.10. do 20.12.
– mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego
– chęć do pracy i dokładność

Zapraszamy do przesłania CV na adres j.lipinska@derksen-polska.pl lub kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu +48 513028724 lub +48 575 100 025.

ID ogłoszenia: 6625d888f106091a

ilość wszystkich wyświetleń: 575, dzisiaj: 1