do uzgodnienia

Ogrodnictwo sezonowa Holandia praca przy kwiatach od zaraz bez języka Venlo

  • Miasto lub region: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 14:53

Od zaraz poszukujemy pracownika sezonowego do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie w Venlo bez znajomości języka holenderskiego od zaraz w ogrodnictwie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Venlo

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Zadania:

  • pielęgnacja, nawożenie i podlewanie kwiatów
  • ścinanie
  • pakowanie
  • przygotowanie do wysyłki

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem przy kwiatach
  • dobra sprawność fizyczna
  • duża motywacja
  • odpowiedzialność, punktualność
  • chęć podjęcia pracy w Holandii od zaraz

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa zgodna z holenderskim prawem pracy
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie oraz ubezpieczenie i pomoc na miejscu polskiego opiekuna

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zatytułowanych: “Przy kwiatach 09/09/2015” na adres:

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

ID ogłoszenia: 21655defff95b4fc