0,0

Ogrodnictwo sezonowa praca w Belgii przy kwiatach – pracownik szklarni, Buggenhout

  • Miasto lub region: Buggenhout
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 6 lutego 2019 10:03

Agencja zatrudnienia dla klienta z Buggenhout poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Belgii w ogrodnictwie przy kwiatach szklarniowych (sadzenie, podlewanie, pakowanie kwiatów).

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik szklarni (hodowla kwiatów)

Miejsce pracy: Buggenhout

Opis stanowiska:

Praca w szklarni przy hodowli kwiatów.
Sadzenie, podlewanie, pakowanie kwiatów.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiegoo.
Prawo jazdy kategorii C – mile widziane.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 9,92€ brutto (8,80 netto).
Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę belgijską.
Zakwaterowanie zapewniane przez firmę, płatne 150 euro/msc.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 539 198 299, 77 543 18 53.
Aplikuj tutaj: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/293395/2927/0/

ID ogłoszenia: 985c50385b6a4ea

ilość wszystkich wyświetleń: 481, dzisiaj: 1