12,50 euro brutto

Operator wózka widłowego czołowego praca Niemcy na magazynie, Lipsk 2020

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 lutego 2020 07:13

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie jako operator wózka widłowego – czołowego. Zatrudnienie w rejonie Lipska przy rozładunku, załadunku towarów.

Chcesz zarabiać w euro i masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech!

Stanowisko : Operator wózka widłowego czołowego (Niemcy)
Miejsce pracy : Lipsk

Opis Stanowiska:
• Obsługa wózka widłowego z czołowym fotelem (widły do 2,4 metrów długości)
• Rozładunek / załadunek
• Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
• Praca głównie w systemie dwuzmianowym
• Możliwe soboty pracujące

Wymagania:
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2
• Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. 1 rok
• Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę godzinową: 12,50 euro brutto
• Tanie zakwaterowanie w pobliżu: 8 euro dziennie
• Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
• Niemiecką umowę o pracę tymczasową
• Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 8785e4d31632fdb4

ilość wszystkich wyświetleń: 502, dzisiaj: 1