0

Opieka nad starszą Panią Niemcy praca od zaraz Gachenbach

  • Miasto lub region: Gachenbach
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 8 marca 2016 21:34

Poszukiwany opiekun bądź opiekunka osób starszych do pracy w  Niemczech na terenie Gachenbach od zaraz przy opiece nad Panią z początkami demencji, cukrzycą i zaburzeniem rytmu serca.

Gwarantujemy Państwu legalne zatrudnienie na terenie Niemiec i Luksemburga. Miejscem pracy są prywatne domy naszych kontrahentów. Zakres obowiązków należących do opiekunów uzależniony jest od stanu zdrowia podopiecznego oraz trybu dnia seniora. Istotnym elementem jest indywidualne traktowanie każdego z podopiecznych.

Obecnie poszukujemy Opiekunki dla Podopiecznej 86lat, 168cm, 50kg

Miejscowość: 86565 Gachenbach
Start: od zaraz
Na okres 2 miesięcy

Dolegliwości:
– do pani przychodzi personel medyczny
– początki demencji
– cukrzyca
– zaburzenia rytmu serca
– pani miała amputowany palec u nogi
– porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego
– celem podopiecznej jest, aby samodzielnie się poruszać
– bywa osłabiona z racji swojego wieku
– pani posiada rolator i łóżko na pilota
– korzysta z toalety oraz krzesłatoalety
– inkontynencja
– pani korzysta z pieluchomajtek
Pani mieszka na wsi w domu jednorodzinnym. Sklep jest oddalony o 10 min drogi pieszo. W domu podopiecznej w oddzielny mieszkaniu mieszka syn. Jest osobą samodzielną, je posiłki razem z matką i opiekunką.

Obowiązki:
– prowadzenie domu
– pomoc w utrzymanie higieny ciała
– pranie / prasowanie
– robienie zakupów
– gotowanie
– zmiana pieluchomajtek
– dotrzymanie towarzystwa

Na miejscu zapewniony jest:
– oddzielny pokój
– radio, telewizor
– dostęp do internetu
– auto do dyspozycji

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zakup biletów,
– legalną formę zatrudnienia,
– opłacanie świadczeń ZUS,
– pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
– stały kontakt z koordynatorem,
– szybkie wyjazdy,
– dodatki oraz premie.

Poszukujemy kandydatów:
– powyżej 21 roku życia,
– ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
– z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
– z prawem jazdy kat.B – warunek konieczny,
– odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
– dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
– mile widziane referencje.

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres m.prylowska@friggawork.pl bądź kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji 523891150.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

ID ogłoszenia: 61356dd884cd73a7

ilość wszystkich wyświetleń: 1253, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez magdaprylowska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez magdaprylowska »