4200 - 10000 zł brutto

Opiekun – opiekunka osób starszych – praca w Niemczech 2016

  • Miasto lub region: Niemcy
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 marca 2016 23:50

Poszukiwani rzetelni opiekunowie oraz opiekunki osób starszych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech przy opiece nad seniorami z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Senior VIP to specjalistyczna firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. Zakres Naszych działań jest dwutorowy – jest to oferowanie pracy dla Opiekunów oraz Opiekunek Osób Starszych, jak i wyszukiwanie dla nich odpowiednich osób starszych do opieki. Nasza Firma nie tylko wyszukuje kandydatów odpowiednich do sprawowania opieki, ale także w sposób profesjonalny dobiera profil kandydata do charakteru i specyfiki osoby, którą ma się zająć. Daje to pewność bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu przy opiece.

Działalność Senior VIP jest oparta na zapewnieniu jak najlepszej opieki dla osób starszych, które potrzebują pomocy w codziennych czynnościach, takich jak wyjście do lekarza czy na zakupy. Pracownicy Senior VIP to specjalistycznie dobrana kadra pracowników, których umiejętności są dopasowane do specyfiki podopiecznych. Rodziny, które poszukują dla swoich bliskich Opiekuna mogą skorzystać z Naszych usług w kwestii profesjonalnego doboru Opiekuna uwzględniającego potrzeby oraz preferencje osoby starszej. Praca jako Opiekun lub Opiekunka polega na zapewnieniu jak najlepszej opieki dla osób starszych, które potrzebują pomocy w codziennych czynnościach, takich jak wyjście do lekarza czy na zakupy. Osoby te zazwyczaj nie są w stanie zadbać samodzielnie o swoje potrzeby.

Wymagania

∙ Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
∙ Przyjazne oraz życzliwe usposobienie

Obowiązki

Do zakresu codziennych obowiązków Opiekuna należy między innymi:
∙ podstawowa pielęgnacja (higiena etc.),
∙ towarzyszenie oraz organizacja czasu (spacer, wyjścia do sklepu etc.),
∙ prace domowe (porządkowanie, zakupy, gotowanie etc.).

Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Wynagrodzenie nie niższe niż 4200 PLN
• Wynagrodzenie jest uzależnione od znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

ID ogłoszenia: 4656e95d26ca9a8

ilość wszystkich wyświetleń: 2153, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Opiekun – opiekunka osób starszych – praca w Niemczech 2016”

  1. Katarzyna Ćmak na 12 kwietnia 2016 @ 12:45

    Bardzo proszę o kontakt ,jestem zainteresowana podjęciem pracy w Niemczech.
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Katarzyna Ćmak

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: REKRUTER
  • Zarejestrowany od: 16 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez REKRUTER

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez REKRUTER »