5,000.00

Opiekunka osób starszych do pana Helmuta – oferta pracy w Niemczech

  • Miasto lub region: Białystok
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 września 2016 06:52

Potrzebna pilnie opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad Panem Helmutem, który choruje na nowotwór i ma również problemy w samodzielnym poruszaniu się.

Obecnie opieki oraz pomocy domowej potrzebuje pan Helmut. Podopieczny choruje na nowotwór. Ma również problemy z poruszaniem się. W domu korzysta z balkonika, na spacerach i poza domem porusza się na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:
Do zadań Opiekunki należeć będzie wspólne spędzanie czasu z podopiecznym, towarzyszenie w wizytach lekarskich oraz pomoc seniorowi w kąpieli i czynnościach toaletowych. Opiekunka również musi być przygotowana na czuwanie w nocy i w razie potrzeby wstawanie do podopiecznego.
Opiekunka będzie również odpowiedzialna za prowadzenie domu: przyrządzanie posiłków, sprzątanie, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy
dobrej znajomości języka niemieckiego,
doświadczenia w opiece nad osobami chorymi(mile widziane referencje),
czynnego prawa jazdy kategorii B
chęci pomocy starszej osobie i zaangażowania w wykonywaną pracę

Zapewniamy:
legalne i bezpieczne zatrudnienie (jedna umowa, wysoki ZUS),
sprawdzone i pewne miejsca pracy,
stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
organizację opłaconej przez nas podróży,
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7330, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210
www.opiekunka.gowork.pl

ID ogłoszenia: 27157dfb40147df6

ilość wszystkich wyświetleń: 1045, dzisiaj: 1