do uzgodnienia

Opiekunka osób starszych oferta pracy w Niemczech do pani z Monachium od 30.12

  • Miasto lub region: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 grudnia 2016 06:50

Od zaraz potrzebna opiekunka osób starszych zdecydowana do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Monachium przy opiece nad Panią cierpiącą na cukrzycę, nadciśnienie oraz inkontynencję.

Podopieczna cierpi na cukrzycę, nadciśnienie oraz inkontynencję. Podopieczna ma problemy z poruszaniem – do dyspozycji w domu jest wózek inwalidzki i balkonik. Jest osoba komunikatywną i w pełni świadomą.
Obowiązki

prowadzenie domu – robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, lekkie prace ogrodowe np. podlanie kwiatków.

opieka – pomoc w codziennych czynnościach; pomoc przy ubieraniu się, myciu się, towarzyszenie podczas spacerów, aktywowanie podopiecznej

Praca w nocy raczej nie występuje, trzeba być jednak gotowym do udzielenia pomocy jeśli zajdzie taka potrzeba. Do dyspozycji jest niania elektryczna ( Babyphone)
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domku jednorodzinnym o powierzchni 140m². Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godziny dziennie. Rodzina mieszka w pobliżu, odwiedza podopieczną regularnie.
Kontakt

tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca, gotowa do wyjazdu 29-30.12. na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 9605857e738889aa

ilość wszystkich wyświetleń: 870, dzisiaj: 1