135 DKK brutto/h

Pakowanie kosmetyków od zaraz Dania praca bez znajomości języka w Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 22 lutego 2022 16:53

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz osoby do pracy w Danii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie tymczasowe bez języka w Odense. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 135 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie obsługiwanie urządzeń oraz pakowanie produktów;
  • dokładne nadzorowanie jakości pakowanych lub przepakowywanych produktów.

Wymagania:

  • sumienne wykonywanie zadań;
  • energiczność;
  • pełna samodzielność;
  • samodyscyplina;
  • chęć wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • pomoc przy formalnościach;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • ubezpieczenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy kierować na adres e-mail:

sikker2022@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.:skr/12/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-danii-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-w-odense-2022/

ID ogłoszenia: 7606214fe98e21c6