do uzgodnienia

Pakowanie kosmetyków praca w Niemczech bez znajomości języka dla par Bremen

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 15:04

Poszukujemy pilnie pracowników do pakowania i przepakowywania kosmetyków w zakładzie produkcyjnym z Bremen. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Bremen

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie przydzielony do manualnej pracy polegającej na przepakowaniu i pakowaniu kosmetyków.
  • Praca wykonywana będzie w szybkim tempie i wymaga dużej sprawności.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana
  • doskonałe zorganizowanie
  • wysokie zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferta:

  • na miejscu pomoc w znalezieniu kwatery oraz w dopełnieniu wszystkich formalności
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości na adres:

Ogłoszenie wygasło

ID ogłoszenia: 7055def641d25ba

1 odpowiedź na “Pakowanie kosmetyków praca w Niemczech bez znajomości języka dla par Bremen”

  1. witam wraz ze znajomym jestesmy zainteresowani praca..jestesmy gotowi przyjechac od zaraz wlasnym samochodem nr tel +48663361048