11,79 euro /h

Pakowanie mięsa praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz, Zaandam 2021

  • Miasto lub region: Zaandam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 21 października 2021 12:44

Zakład z Zaandam poszukuje od zaraz pakowaczy także bez znajomości języka do podjęcia pracy w Holandii przy pakowaniu art. mięsnych na linii produkcyjnej.

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Dobrze trafiłeś! Pracuj pod samym Amsterdamem przy pakowaniu produktów mięsnych.

Do największych atutów tej oferty, prócz wypłaty w euro z pewnością jest to, że każdy pracownik co tydzień otrzymuje od firmy darmowe paczki z mięsem, a dodatkowo ma dopłaty do obiadów serwowanych na terenie zakładu. Dzięki temu będziesz w stanie odłożyć jeszcze więcej pieniędzy
A TO WSZYSTKO BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH Nie pozwolisz chyba, żeby taka super oferta przeszła ci koło nosa?
Miejsce pracy: Zaandam
Oferujemy w hilton foods Zaandam:
*Pewne wynagrodzenie w euro – z dodatkami nawet 11,79 euro na godzinę
*Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
*Stabilność zatrudnienie potwierdzoną licznymi certyfikatami;
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia;
*Zorganizowany transport do Holandii;
*Minimum formalności;
*Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy);
*Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO.
Obowiązki w hilton foods Zaandam:
*Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych zgodnie z instrukcjami liderów zespołu;
*Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
*Dbałość o sprawny przebieg procesu produkcji;
*Wszystkie inne prace pomocnicze.
Wymagania od hilton foods Zaandam:
*NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH
*Chęć i motywacja do pracy;
*Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Interesujące? Zgłoś się już teraz! Zadzwoń 71 889 83 70!

CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 19761712bd2091e9

ilość wszystkich wyświetleń: 390, dzisiaj: 1