10.40 €/h +dodatki

Pakowanie owoców i warzyw praca w Holandii bez języka od zaraz, Venlo

  • Miasto lub region: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 16 września 2021 12:34

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu owoców na linii produkcyjnej w rejonie Venlo. Zakwaterowanie zapewnione w pokojach 2-osobowych.

Opis stanowiska
Oferujemy pracę w zakładzie pakującym/przetwarzającym owoce i warzywa. Zakres obowiązków obejmuje obsługę stanowiska przy linii produkcyjnej (pakowanie, sortowanie produktów do
plastikowych pojemników) oraz kontrolę jakości pakowanych owoców/warzyw.

Wymagania :
Od kandydatów oczekujemy:
• Motywacji do pracy oraz zaangażowania
• Dyspozycyjności i elastyczności w okresie zatrudnienia
• Sumienności, odpowiedzialności, dokładności
Oferujemy:
• Pracę w pełnym wymiarze godzin (minimum 40h/tygodniowo)
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Dodatek wakacyjny
• Cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
• Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy w Polsce
• Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych .
• Dojazd do pracy proporcjonalnie do przepracowanych godzin i stawki
• Pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu

Osoby przybywające na miejsce powinny posiadać:
-Ważny dowód osobisty lub paszport
-Numer konta bankowego
-Aktualny adres email oraz telefonu
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV lub Swoje dane na adres e mail podany w ogłoszeniu:
-imię i nazwisko
– numer telefonu oraz e-mail
-datę urodzenia
-datę planowanego przyjazdu
Dopisz również czy posiadasz prawo jazdy i na jakim poziomie znasz język Angielski – Nie wymagane ale mile widziane.

dagmara@strefapracy.com

ID ogłoszenia: 5646132026f7039b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez STrEFaPRaCy11994

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez STrEFaPRaCy11994 »