124,60 DKK brutto/h

Pakowanie wędlin bez znajomości języka Dania praca dla par od zaraz Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2022 19:46

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz osoby do pracy w Danii. Zatrudnienie dla par pakowaczy w Kopenhadze przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 124,60 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie pakowanie wędlin;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykonywanie prostych, ale powtarzalnych zadań.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • chęć rozwoju;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym + atrakcyjne dodatki zmianowe;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Danii;
  • zakwaterowanie dla par w cenie 4500 DKK na mc.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres e-mail:

sikker.2022@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/20/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-dania-przy-pakowaniu-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-kopenhaga-2022/

ID ogłoszenia: 299625585db7a143