10,50/h euro brutto

Pakowanie zegarków od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 00:22

Dostępna od zaraz praca w Niemczech dla 2 kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Oferta zatrudnienia w Berlinie przy pakowaniu zegarków na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się sprzedażą zegarków i biżuterii przez internet oraz w butikach
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie towarów do wysłania zgodnie z zamówieniem
  • do obowiązków będzie należało kontrolowanie poprawności zamówień, pakowanie artykułów, dołączanie do pudełek certyfikatów oraz gwarancji

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • dbanie, aby klient otrzymał produkt jak najwyższej jakości
  • status osoby niekaranej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do pracy w pomieszczeniach pod nadzorem kamer
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające
  • darmowe zakwaterowanie na czas pobytu
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • pracę do końca stycznia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem “ZEGARKI – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-zegarkow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 375a15e1e8e855b