171 NOK za godzinę brutto

Od zaraz praca Norwegia fizyczna przy odśnieżaniu bez języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 21:44

Fizyczna praca w Norwegii dla Polaków od zaraz przy odśnieżaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka w Lillehammer, w trybie pilnym. Zapewniamy miejsce zakwaterowania na czas umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny-odśnieżanie.

Lokalizacja: Norwegia, Lillehammer.

Stawka godzinowa: 171 NOK brutto.

Zadania na stanowisku:

  • odśnieżanie ulic, chodników i placów;
  • posypywanie piaskiem i solą;
  • praca w grupie.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od już;
  • duża sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • wytrzymałość, gotowość do pracy w niskich temperaturach;
  • dokładność, zwinność, zaradność;
  • ciepła odzież jest konieczna na tym stanowisku;
  • dobry stan zdrowia, brak chorób.

Gwarantujemy:

  • wsparcie polskiego opiekuna na miejscu;
  • zakwaterowanie na czas umowy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia z pracy za granicą;
  • pracę tymczasową do końca marca – doskonała możliwość dorobienia.

Jak aplikować:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pod poniższy adres mailowy:

marek.piasecki78@gmail.com

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło:

ID ogłoszenia: 63856b3acaa6b789

8 komentarzy na “Od zaraz praca Norwegia fizyczna przy odśnieżaniu bez języka Lillehammer”

  1. odsniezanie na 5 lutego 2016 @ 21:42

    Witam.Czy miejsce zamieszkania jest platne?ile godzin tygodniowo i czy transport do norwegi wlasny?

  2. ID OGŁOSZENIA: 63856B3ACAA6B789 na 6 lutego 2016 @ 09:43

    Witam proszę o kontakt 533-892-152

  3. Jestem zainteresowany panstwa oferta moj kontakt(790769223)

  4. Witam

    Jestem zainteresowany oferta proszę o kontakt 507853131

  5. Witam jestem zainteresowany pracą mój numer telefonu: 607784359

  6. Witam jestem zainteresowany pracą mój numer telefonu 516966389

  7. Witam jestem zainteresowany Państwa oferta jeśli chodzi o stan zdrowia a także sprawność i siłę fizyczną jest bez zastrzeżeń proszę o kontakt 725909775 Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do ID OGŁOSZENIA: 63856B3ACAA6B789