27350 CZK

Pilzno od zaraz dam pracę w Czechach bez języka na produkcji foteli samochodowych

  • Miasto lub region: Pilzno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 4 maja 2019 00:06

Do podjęcia praca w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Pilzna aktualne od zaraz. Oferta z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pilzno.

Wynagrodzenie: 27530 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych oraz wykonywanie innych zadań w zależności od zapotrzebowania;
  • codzienne współpracowanie z przełożonym;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości gotowych foteli według instrukcji i zgłaszanie błędów przełożonym;
  • zatrudnienie na kontroli jakości materiałów, przygotowywanych do montażu;
  • najwyższa jakość pracy.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami;
  • wysoka stawka wynagrodzenia, czyli podstawa + premia za wydajność + bonus za pełną obecność, co daje 2500 PLN netto do nawet 4000 PLN netto w zależności od lokalizacji;
  • darmowy transport i zakwaterowanie na terenie Czech;
  • dostęp do kantyny, gdzie można wybrać z trzech ciepłych dań;
  • po każdej zmianie otrzymuje się prawo do jednego bezpłatnego posiłku;
  • szkolenia, które podwyższają kwalifikacje;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • dodatek za pracę w święta, na zmianie popołudniowej oraz w nocy;
  • bonus letni i zimowy, czyli 50% z podstawy;
  • możliwość wzięcia zaliczki 1000 CZK;
  • opiekę specjalistów, koordynatorów i tłumaczy.

Aplikacja:

CV można wysyłać poprzez stronę:

praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-przy-produkcji-foteli-samochodowych-pilzno/

ID ogłoszenia: 9935cc9bb1f87f12