9 euro netto

Pomocnik kucharza-kelnerka praca za granicą na terenie Francji, Marsylia

  • Miasto lub region: Marsylia
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 28 stycznia 2020 12:01

W rejonie Marsylii propozycja podjęcia pracy we Francji od zaraz w gastronomii na stanowisku kelnera – pomocnika kucharza. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

ZB-AMOS Interim, s.r.o. – jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji, posiadamy swój oddział również we Francji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: POMOCNIK KUCHARZA / KELNERKA

Miejsce pracy:  Francja/Marsylia

OBOWIĄZKI :
– podstawowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
– uzupełnianie bufetu, przygotowywanie produktów, krojenie, mycie etc.
– prace porządkowe na kuchni i restauracji
– przygotowywanie i serwowanie dań pod nadzorem kucharza

WYMAGANIA :
– komunikatywna znajomość j. francuskiego lub j. angielskiego
– umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY :
– wstępne szkolenie na w/w stanowiska pracy
– stawkę godzinową: 9,00 euro/netto
– wymiar czasu pracy:  podstawa 39 godz.+nadgodziny w sześciodniowym tygodniu pracy
– godziny nadliczbowe (jak płatne): od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%
– koszt zakwaterowania opłaca firma
– ciepły posiłek w dniach pracy
– opieka i pomoc polskiego koordynatora  7/7 przez cały okres trwania kontraktu
– długofalowa współpraca

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 4665e2ebf2462e09

ilość wszystkich wyświetleń: 389, dzisiaj: 1