100 DKK/h

Pomocnik przy rozbiórkach od zaraz bez znajomości języka praca Dania Kopenhaga

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 01:18

Oferta pracy w Danii na budowie jako pracownik budowlany przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Kopenhadze bez znajomości języka duńskiego przy skuwaniu płytek, wynoszeniu gruzu czy demontażu okien.

Stanowisko: Pomocnik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Kopenhaga

Zarobki: 100 DKK na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wszelkiego rodzaju prace przy rozbiórkach, zadania będą polegać na: skuwaniu płytek, demontażu drzwi i okien, wynoszeniu gruzu, odzyskiwaniu materiałów, itp.

Oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w praca budowlanych
  • znajomość oraz stosowanie się do zasad BHP
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę w budowlance
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenie z dokumentami potwierdzającymi posiadanie kwalifikacje i doświadczenie należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

Ogłoszenie wygasło

ID ogłoszenia: 4565638d17eaa92e

5 komentarzy na “Pomocnik przy rozbiórkach od zaraz bez znajomości języka praca Dania Kopenhaga”

  1. Biedulski Tomasz na 4 listopada 2015 @ 20:13

    Witam poszukuję pracy fizycznej pracowałem w budowlance 6lat równieżprzy rozbiórkach,mój numer telefonu.+48726742730

  2. Jaromir k. na 9 listopada 2015 @ 13:47

    witam posiadam duze doswiadczenie w budowie i rowniez w rozbiorkach budowlanych.tel.501267749

  3. Witam posiadam doświadczenie,pracowałem już w Kopenhadze i w Aalborgu przy pracach budowlanych.

  4. cztero letnie doswiadczenie przy rozbiorkach w danii kurs bhp usuwanie materialow niebezpiecznych typu asbest pcb bly udokumentowane

  5. Witam posiadam 10 letnie doświadczenie w pracach typu wymiana i montaż okien oraz ogólne prace budowlane pracowałem już w Kopenhadze proszę o odpowiedz na e-mail

Zostaw odpowiedź do marek