9,25 GBP brutto/h

Praca Anglia bez języka na magazynie napojów w hurtowni od zaraz Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2019 20:03

Pracodawca z Birmingham szuka od zaraz chętnych do pracy w Anglii na magazynie z napojami. Zatrudnienie w hurtowni bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na palety przy użyciu skanera oraz ręcznego wózka elektrycznego;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek napojów – zgrzewki mogą ważyć do 20 kg;
  • owijanie załadowanych palet stretchem;
  • odstawianie palet na odpowiednie miejsce na terenie magazynu.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie oraz podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość, szybkość;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów z kręgosłupem.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydzień od osoby;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • możliwość zorganizowania przejazdu do Anglii;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta, gdzie 1 GBP = 5 PLN.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „Hurtownia napojów Birmingham 2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-od-zaraz-na-magazynie-napojow-w-hurtowni-z-birmingham/

ID ogłoszenia: 4915d52ec3a25814