9,60 GBP brutto/h

Praca Anglia dla par bez języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Liverpool UK

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2022 23:18

Tymczasowe zatrudnienie dla par w Liverpoolu bez znajomości języka. Aktualna do zaraz praca w Anglii 2022 przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 9,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy w zestawy promocyjne;
  • praca przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca czerwca 2022;
  • otwartość i komunikatywność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu
  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • opcję podjęcia pracy na dłużej dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 05/2022”

Pary proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-w-liverpoolu/

ID ogłoszenia: 434626aed70c3ab0