9,25 GBP/h brutto

Praca Anglia od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Liverpool

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 22:56

Aktualna oferta pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka na magazynie z zabawkami. Od zaraz możliwość zatrudnienia w hurtowni z Liverpoolu przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Liverpool, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,25 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozładunku towarów oraz zbieraniu zamówień
  • zadaniem pracownika będzie będzie liczenie towarów, aktualizacja baz danych oraz pakowanie produktów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia magazynowego
  • zdolność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szybkiego liczenia
  • brak uzależnień
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • legalną pracę od zaraz do października 2018
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • dobre zarobki wypłacane na konto co tydzień
  • możliwość otrzymania zaliczki po przyjeździe
  • brak opłat za udział w rekrutacji
  • możliwość skorzystania z zamieszkania za 55 GBP tygodniowo
  • pomoc w załatwianiu spraw związanych z wyjazdem
  • możliwość otrzymania zaliczki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: “hurtownia zabawek Liverpool II tura 2018”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-znajomosci-jezyka-liverpool/

ID ogłoszenia: 3415b26143fab1b2