do uzgodnienia

Praca Anglia od zaraz produkcja kanapek z podstawowym językiem Coventry

  • Miasto lub region: Coventry
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 maja 2016 23:28

Oferujemy pracę w Anglii od zaraz na produkcji olejów, sosów i kanapek. Zatrudniamy osoby z podstawową znajomością języka w fabryce z Coventry. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Coventry, UK.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • pakowanie wyrobów;
  • prace przy taśmie produkcyjnej;
  • zadania są przydzielane przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • ścisłe przestrzeganie higieny;
  • podstawowy język angielski;
  • motywacja do pracy;
  • zdolność do pracy zespołowej;
  • szybkie przyswajanie wiedzy i nowych umiejętności;
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialne podejście;
  • punktualność;
  • doświadczenie będzie plusem, jednak nie jest konieczne;
  • brak poważnych chorób i sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • brytyjską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • pracę na stałe;
  • pomoc polskojęzycznego managera we wszelkich formalnościach;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy składać poprzez stronę internetową:

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-produkcji-kanapek-coventry-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka/

ID ogłoszenia: 780573ad5caa5ed2

3 komentarze na “Praca Anglia od zaraz produkcja kanapek z podstawowym językiem Coventry”

  1. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Pańską ofertą pracy,
    Mieszkamy w Anglii także z dojazdem nie byłoby problemu, mowimy komunikatywnie po angielsku, mamy doswiadczenie, gdyby Pan był zainteresowany proszę o odpowiedź na meila to wyślę Panu nasze cv

  2. Witam. Jestem zainteresowana praca na już. W tamtym roku pracowałam w Angli, także bez problemu jestem rozpoznana w sytuacji. Mówię komunikatywnie po angielsku. Jeśli byłby pan zainteresowany bardzo prosze o kontakt, a przesle swoje Cv

  3. Bartosz Maszkowski na 31 maja 2016 @ 22:20

    Witam prosze o kontakt 669 264 992