7,5/h GBP brutto

Praca Anglia od zaraz przy sprzątaniu biur, domów i hoteli dla Polaków Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 28 września 2017 04:43

Oferujemy pracę w Anglii przy sprzątaniu domów, lokali biurowych oraz hoteli. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Birmingham przy porządkowaniu pomieszczeń na zlecenie klientów.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Birmingham, Coventry/ Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 7,50 GBP za godzinę brutto, co daje 350 GBP netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym i sprawnym sprzątaniu hoteli, lokali biurowych oraz domów prywatnych na zlecenie klientów

Wymagania:

  • wiek minimum 25 lat
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • pracę bezpośrednio u anielskiego pracodawcy
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • auto służbowe do dyspozycji
  • płatne zamieszkanie w 2-osobowych, wyposażonych pokojach za 65 GBP za tydzień
  • dużą liczbę godzin miesięcznie

Aplikacja:

Szanowi kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

kadry@agencja-headhunters.eu

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-przy-sprzataniu-biur-hoteli-domow-birmingham/

ID ogłoszenia: 85959cc11633eca5

ilość wszystkich wyświetleń: 1304, dzisiaj: 1