8,50 GBP/h brutto

Praca Anglia od zaraz przy sprzątaniu sal kinowych po seansach Leeds

  • Miasto lub region: Leeds
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2017 02:12

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii jako sprzątaczka z zakwaterowaniem bezpłatnym. Zatrudnimy w Leeds osoby z podstawową znajomością języka przy sprzątania kina.

Stanowisko: sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,50 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu sal kinowych po seansach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie czystości na korytarzach, w toaletach oraz
  • pomieszczeniach ogólnodostępnych
  • zadaniem pracownika będzie okresowe pranie foteli

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami i współpracownikami
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w sprzątaniu

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie na okres 3 pierwszych miesięcy
  • atrakcyjne zarobki oraz możliwe premie
  • pomoc w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „Sprzątanie kina Leeds 2017/2018″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-dla-sprzataczki-przy-sprzataniu-kina-w-leeds/

ID ogłoszenia: 7395a384308ad138