od 4300 PLN netto/mc

Praca Czechy bez języka na produkcji samochodów od zaraz Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2021 22:28

Na produkcji samochodów Škoda potrzebne osoby bez języka do pracy w Czechach. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz w fabryce z Mladá Boleslav. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 4300 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji przy montowaniu podzespołów do samochodów osobowych.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji;
  • możliwość podjęcia pracy w Czechach;
  • transport do Czech we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość podwyżki;
  • możliwość skorzystania ze szkoleń;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach, a także za pracę wieczorną i nocną oraz w święta soboty i niedziele, ale też za pracę indywidualną i grupową;
  • praca odbywa się od poniedziałku do piątku, a tylko czasami w weekendy;
  • 25 dni urlopu;
  • dodatek żywnościowy od pracodawcy;
  • zakwaterowanie płatne – pracodawca zapewnia dopłatę do zakwaterowania;
  • opiekę medyczną.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@kbti.pl z tytułem: Pracownik produkcji SKODA albo można również zadzwonić pod numer telefonu: +48 691 839 554

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-czechy-praca-na-produkcji-montaz-samochodow-skoda-w-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 707611e9b8a771a1