3300-3700 PLN netto mc

Od zaraz dla par praca Czechy bez języka na produkcji układów hamulcowych Brembo Ostrava-Hrabova

  • Miasto lub region: Ostrava-Hrabova
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 30 października 2019 19:24

Od zaraz potrzebne osoby do pracy w Czechach na produkcji układów hamulcowych Brembo. Zatrudnienie w Ostrava-Hrabova dla par bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrava-Hrabova.

Wynagrodzenie: 3300 – 3700 PLN netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie części składowych do procesu produkcji;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli;
  • wprowadzanie danych do komputera;
  • nadzorowanie procesu produkcyjnego;
  • przepakowywanie części.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy fizycznej;
  • możliwość pracy w systemie równoważnym  – po 8 godzin dziennie;
  • gotowość do pracy w dwa weekendy w miesiącu – po 12 godzin dziennie;
  • bycie zdyscyplinowanym;;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • tymczasową umowę o pracę podpisywaną na warunkach czeskich;
  • pełny etat;
  • pierwszą umowę na rok z opcją jej przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dopłaty za dojeżdżanie własnym autem od 85 do 320 PLN;
  • bezpłatne autobusy z Jastrzębia, Żor, Cieszyna, Wodzisławia;
  • zakwaterowanie w cenie około 160 PLN mc w hotelach VP1 oraz Salamoun (możliwość zakwaterowania dla par);
  • pracę w systemie równoważnym zgodnie z grafikiem;
  • dostęp do stołówki zakładowej, gdzie można kupić posiłek w cenie około 5,50 PLN;
  • po tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-czechach-bez-jezyka-od-zaraz-przy-produkcji-ukladow-hamulcowych-brembo/

ID ogłoszenia: 8935db9bc3d398bf