28 216 CZK brutto/mc

Praca Czechy bez języka produkcja foteli samochodowych od zaraz Kopřivnice

  • Miasto lub region: Kopřivnice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 28 września 2022 20:43

Na produkcji foteli samochodowych potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Kopřivnicach bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopřivnice.

Wynagrodzenie: 28 216 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobre zdrowie;
  • możliwość wykonywania pracy o charakterze fizycznym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + bonus adaptacyjny 40 000 CZK;
  • darmowy przejazd z Katowic i Kłodzka do Czech;
  • zakwaterowanie;
  • bezpłatny dojazd do/z pracy;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • 25 dni płatnego urlopu na rok;
  • czeską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • 13. i 14. wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu:

665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-czechach-produkcja-foteli-samochodowych-od-zaraz-koprivnice/

ID ogłoszenia: 136334927520d6f