23 000 CZK brutto/mc

Praca Czechy od zaraz dla par produkcja elektroniki bez języka Ostrawa

  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 23 maja 2023 22:45

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla dyspozycyjnych pracowników produkcji. Zatrudnienie w Ostrawie dla par na produkcji elektroniki bez języka czeskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 23 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż elektroniki oraz drobnych śrubek;
  • praca realizowana jest z wykorzystaniem śrubokręta;
  • mile widziane będą również zgłoszenia od kobiet i par.

Wymagania:

  • własny transport do Ostrawy;
  • zręczność manualna, gdyż jest to praca z wykorzystaniem drobnych śrubek;
  • dobry wzrok;
  • bycie cierpliwym;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie na jednej zmianie;
  • wykonywanie zadań od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:00 – 19:30;
  • prostą pracę wykonywaną w pozycji siedzącej;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • wykonywanie zadań we własnym tempie, czyli bez akordu;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia bez doświadczenia na produkcji.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-czechach-produkcja-elektroniki-od-zaraz-ostrawa/

ID ogłoszenia: 53646d2350146cc