od 21 145 CZK

Bez języka praca Czechy od zaraz na produkcji foteli samochodowych do Porsche i Skody Mladá Boleslav

  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2019 19:29

Bez języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach na produkcji foteli samochodowych do Porsche i Skody. Zatrudnienie w Mladá Boleslav z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 21 145 CZK.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • obsługiwanie pras do montowania metalowego stelażu foteli;
  • nakładanie tapicerki z zachowaniem ostrożności i unikaniem uszkodzeń;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • pełny etat, 3 zmiany, również w weekendy;
  • pracownik podlega pod kierownika działu oraz koordynatora produkcji.

Wymagania:

  • motywacja do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • pół roku doświadczenia w podobnej pracy;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • dokładne i skrupulatne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie do końca roku z możliwością przedłużenia;
  • darmowy transport oraz zakwaterowanie w Pradze;
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje;
  • 20 dni urlopu, a do tego dodatkowe 5 dni płatne;
  • pomoc specjalistów, koordynatorów i tłumaczy;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK za każdy dzień pracy, które są wydawane do wypłaty;
  • masaże w pracy;
  • bonus letni i zimowy (dwa razy do roku od 20 do 100% średniego wynagrodzenia pracownika).

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

Izabela Krawczyk

izabela.krawczyk@manuvia.com

+48 533 608 709.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-dam-prace-w-czechach-przy-produkcji-foteli-samochodowych-do-porsche-i-skody-mlada-boleslav/

ID ogłoszenia: 8255d65617e3074c